• banner
    Perfektní požitek z kávy i na pracovišti
    Kvalitní kávové řešení i na pracovišti
  • banner
    Nový kávovar Z10 pro kávové speciality hot & cold
    Káva čerstvě namletá, nikoliv z kapsle

Z10

Světová novinka: Průkopnický kávovar Z10 s mlýnkem P.R.G. pro horké kávové speciality a speciality Cold Brew

Nový model Z10 je mistrovským kouskem švýcarského inženýrství, který rozšiřuje spektrum kávových specialit. Jediným stisknutím tlačítka připraví celou paletu horkých produktů od silného espressa až po populární flat white. Navíc díky specialitám Cold Brew poprvé představuje naprosto nový požitek z kávy. To umožňuje mlýnek Product Recognising Grinder (P.R.G.), který rozpozná vybranou specialitu a v mžiku jí přesně na míru přizpůsobí jemnost mletí.

Ponořte se do světa Z10 ->

Švýcarské základní hodnoty

Od založení společnosti v roce 1931 patří mezi základní hodnoty značky JURA inovace, přesnost, kvalita, spolehlivost, udržitelnost a servis. Tato švýcarská firma se zaměřuje výhradně na výrobu prémiových plně automatických kávovarů, a řadí se tak mezi jedinečné světové značky na trhu s vynikající odbornou pověstí. 

Průkopnický duch a touha po inovacích

Na vývoji plně automatických kávovarů značky JURA se podílejí naši konstruktéři. Jejich cíl: dokonalé kávové výrobky připravované jediným stisknutím tlačítka, a to vždy z čerstvě umleté kávy a čerstvě extrahované. Snaha o dokonalý výsledek v šálku byla a je motivací společnosti JURA neustále vyvíjet nové technologie za účelem přípravy nejrozmanitějších kávových specialit jediným stisknutím tlačítka.